MONTAŻ

MONTAŻ

Zajmujemy się również sprzedażą monitorów interaktywnych i tablic multimedialnych. W naszej ofercie znane marki takie jak BenQ, iBoard,  Fitouch. Oferujemy zestawy wraz z montażem i szkoleniem wdrożeniowym. Pomagamy wybrać najlepsze rozwiązanie biorąc pod uwagę wielkość sali, komfort użytkowania oraz grupę docelową.

Popularne w obecnym czasie monitory interaktywne to nowe rozwiązanie oferujące ekrany o wielkości 55-70 cali, o dużym kontraście umożliwiającą wygodną prace w jasnym pomieszczeniu, wbudowany ekran dotykowy ułatwiający korzystanie z systemu. To wszystko zamknięte w obudowie wielkości telewizora.

Tablice interaktywne to rozwiązanie obecne na naszym rynku od ponad 8 lat. Obecna technologia umożliwia wyświetlanie szerokokątnego obrazu o wielkości do 100″. Sama tablica jest odporna na uszkodzenia mechaniczne dzięki technologi podczerwieni. Projektory w naszej ofercie posiadają wysoki kontrast obrazu, ponad 10 000:1 co umożliwia prace nawet w pomieszczeniach o dużym natężeniu światła.